RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prywatna działka w środku komendy Policji

Publikacja: Środa, 4 marca (15:45) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prywatna działka w środku Komendy Wojewódzkiej Policji w Lublinie. Spadkobierczynie wywłaszczonego ponad pół wieku temu terenu po wygranym procesie 7 arów terenu przejęły własność.

Przez blisko 8 lat kilka lat policja korzystała z terenu bezpłatnie, ale cierpliwość właścicielek się skończyła.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: