RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Protest radiologów

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie dość, że muszą pracować na wiekowym sprzęcie rentgenowskim, to przez cały czas są narażeni na szkodliwe promieniowanie - to rzeczywistość polskich radiologów. Właśnie kończy się ich dwugodzinny protest. Łódzki szpital imienia Radlińskiego nie odbiega od polskich standardów. Ten sam sprzęt RTG pracuje tu od ponad 10 lat.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: