RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Promocje na autostradzie A2

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Promocja na wielkopolskim odcinku autostrady A-2. Do wigilii za przejazd kierowcy zamiast 11 złotych, płacą 10.

Przedświąteczna zniżka ma na celu usprawnienie ruchu, który przed świętami jest zawsze większy. Zarząd Autostrady Wielkopolskiej doszedł do wniosku, że kierowcom łatwiej jest płacić banknotem dziesięciozłotowym, niż szukać drobnych. Mniej podróżnych będzie także czekać na wydanie reszty.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: