RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prokuratura wszczęła śledztwo ws. laptopa Ziobry

Publikacja: Środa, 9 lipca (07:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Warszawska prokuratura wszczęła śledztwo w sprawie zniszczenia laptopów byłego ministra Zbigniewa Ziobry i jego asystenta - informuje "Rzeczpospolita". Chodzi o dwa laptopy o łącznej wartości 17 tys. zł, które zostały uszkodzone między 7 sierpnia 2003 r. a 19 listopada 2007 r.

To, że laptopy są zepsute okazało się, gdy Ziobro i jego asystent oddawali służbowy sprzęt. Nowy minister sprawiedliwości Zbigniew Ćwiąkalski zapowiedział, że resort będzie żądał zwrotu kosztów ich naprawy.

Według byłego ministra sprawiedliwości, laptop, którego używał został uszkodzony podczas przeprowadzki.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: śledztwo

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: