RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Proces ws. Jedynki Wrocławskiej

Publikacja: Poniedziałek, 10 października (11:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Łamanie praw pracowniczych, niewypłacanie pensji i premii, utrudnianie działalności związków zawodowych, utrudnianie kontroli inspektorom pracy, bezprawne zwolnienie 145 osób - to lista zarzutów, jakie stawia prokuratura szefom Jedynki Wrocławskiej. Właśnie ruszył proces w tej sprawie.

Na ławie oskarżonych wrocławskiego sądu zasiedli prezes, wiceprezes i prokurent firmy. Żaden nie przyznaje się do winy.

Udział w procesie zapowiada była załoga, zwolniona krótko przed strajkiem w marcu ubiegłego roku. Część związkowców ma być świadkami w tej sprawie.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: