Prezydent przeziębiony, nie będzie go na konferencji
Publikacja: Wtorek, 17 listopada (11:03)
Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)
Lech Kaczyński nie weźmie dziś udziału w warszawskiej konferencji "Korupcja - zagrożenie dla funkcjonowania demokracji" - dowiedzieli się reporterzy RMF FM. Spotkanie zorganizowała Kancelaria Prezydenta, jednak Kaczyński jest przeziębiony. Już wczoraj musiał odwołać wizytę w Starachowicach.
Jak powiedział wczoraj szef prezydenckiej kancelarii, Władysław Stasiak, infekcja nie jest poważna. Dodał, że Lech Kaczyński przebywa pod opieką lekarza.
Prezydent miał w Starachowicach odsłonić ufundowaną przez mieszkańców miasta tablicę poświęconą harcerzom drużyny sanitarno-medycznej Szarych Szeregów Związku Harcerstwa Polskiego kryptonim "Młody Las". Organizacja ta współdziałała z Armią Krajową.