RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezes Interu: Sprzedać zbędnych piłkarzy!

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Prezes Interu Mediolan Massimo Moratti wezwał trenera Jose Mourinho do wyprzedaży zbędnych piłkarzy. To efekt odpadnięcia włoskiego klubu z lukratywnych rozgrywek Ligi Mistrzów.

Moratti chce, by w ten sposób budżet mistrzów Włoch zasiliła kwota rzędu 50 milionów euro. Mourinho już pracuje nad specjalnym raportem, w którym znajdzie się informacja, kogo i dlaczego można sprzedać.

Wśród piłkarzy zbędnych w kadrze znajdą się najprawdopodobniej Mancini, Ricardo Quaresma, Nicolas Burdisso oraz David Suazo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: