RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Prezes InterCity odchodzi ze stanowiska

Autor: Publikacja: Piątek, 2 czerwca (15:59) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Jacek Prześluga zrezygnował ze stanowiska prezesa InterCity, jednej z najlepiej prosperujących spółek PKP – dowiedział się nieoficjalnie reporter RMF FM. Obowiązki będzie pełnił do końca czerwca.

Przez ponad rok, podczas jego zarządzania firmą, przewoźnik po raz pierwszy w historii notował zysk. Prześluga odchodzi z powodu rozbieżności z innymi członkami zarządu – chodzi o strategię rozwoju firmy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: