RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Premiera pozaboiskowych strojów piłkarzy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ciemnoszare garnitury w dyskretne prążki, białe koszule z wysokim kołnierzykiem i eleganckie krawaty – tak będą się prezentować piłkarze reprezentacji Polski na mistrzostwach świata w Niemczech. Oczywiście – poza boiskiem.

Specjalny pokaz strojów odbył się w Poznaniu. Piłkarze, choć w eleganckich strojach prezentują się bardzo dostojnie, sprawiali wrażenie dość skrępowanych.

- Są miejsca, gdzie musimy się pokazać w garniturach, ubrani odświętnie. Myślę, że na takiej imprezie jak mistrzostwa świata, trzeba się godnie prezentować - powiedział Bartosz Bosacki, który był jednym z modeli.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: