Specjalny pokaz strojów odbył się w Poznaniu. Piłkarze, choć w eleganckich strojach prezentują się bardzo dostojnie, sprawiali wrażenie dość skrępowanych.
- Są miejsca, gdzie musimy się pokazać w garniturach, ubrani odświętnie. Myślę, że na takiej imprezie jak mistrzostwa świata, trzeba się godnie prezentować - powiedział Bartosz Bosacki, który był jednym z modeli.