Szczerze mówiąc, sędziowie są całkowicie niesprawiedliwi. Odebrali nam już sześć medali - stwierdził Azarow. Państwo musi być silne, a wtedy medale nie będą odbierane - dodał.
Reprezentacja Ukrainy wyjeżdżała na igrzyska z ambicjami poprawienia dorobku z Pekinu. W chińskiej stolicy nasi wschodni sąsiedzi wywalczyli 27 medali i aż siedem raz stawali na najwyższym stopniu olimpijskiego podium. Na igrzyskach w Londynie Ukraińcom idzie zdecydowanie gorzej - zdobyli do tej pory tylko dziesięć krążków, w tym trzy złote.