RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Premier przyjął dymisję Okularczyk

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Stanisława Okularczyk odchodzi z ministerstwa rolnictwa – premier przyjął dymisję byłej już wiceszefowej resortu. Jej rezygnacja była związana z krytycznymi wobec działalności ministerstwa wypowiedziami Okularczyk.

W kampanii wyborczej przedstawialiśmy różne bzdety, obiecywaliśmy złote góry. Rzeczywistość prościej się przedstawia, w ministerstwie dominuje lobbing i grupy interesów, uczciwemu człowiekowi trudno się tam znaleźć - miała powiedzieć na spotkaniu z rolnikami w Nowym Sączu Stanisława Okularczyk.

Źródło: RMF24/PAP

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: