RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pracujący student problemem uczelni

Publikacja: Środa, 3 października (18:31) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Władze Politechniki Wrocławskiej narzekają, że studenci uczelni coraz częściej zapominają o nauce, bo skupiają się na pracy. Później często przekładają terminy egzaminów, przychodzą na zajęcia nieprzygotowani, biorą urlopy dziekańskie, a prace magisterskie piszą latami.

Ze studentami i wykładowcami Politechniki rozmawiała reporterka RMF FM, Barbara Zielińska.

Najwięcej w ten sposób radzących sobie osób studiuje na wydziałach informatycznych i budownictwie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: