RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pracownicy okupują starachowicki szpital

Publikacja: Poniedziałek, 10 marca (19:46) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Pracownicy szpitala w Starachowicach w województwie świętokrzyskim rozpoczęli protest okupacyjny przeciwko odwołaniu dyrektora placówki.

Zarząd powiatu starachowickiego uznał, że dyrektor złamał warunki umowy, bo szpital poniósł większą stratę finansową niż to zakładano. Zdaniem związkowców, nie jest to dobry moment na zmiany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: