RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poznań: Magistrat przeprasza za awarię

Publikacja: Sobota, 16 czerwca (11:00) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Urząd przeprasza za awarię i zaprasza w sobotę na zarejestrowanie samochodu czy wymianę dowodu rejestracyjnego.

Przyczyną jest kilka awarii programów komputerów wydziału komunikacji, do których doszło na przełomie ostatnich kilku tygodni.

Urząd przeprasza za ostatnie utrudnienia, a w ramach przeprosin właśnie w sobotę zaprasza na zarejestrowanie samochodu czy też wymianę dowodu rejestracyjnego.

Kolejka w urzędzie ustawiła się już o godzinie 6 rano, ale jak zapewnia nasz reporter, zainteresowani obsługiwani są szybko i zadowoleni opuszcząja budynek urzędu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: