RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Poznań kwiatami wywołuje wiosnę

Publikacja: Piątek, 28 marca (19:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Krokusy, tulipany, żonkile i bratki. Potem jeszcze begonie i pelargonie. Kwiaty przy głównych ulicach Poznania i na rondach sadzą pracownicy Zarządu Dróg Miejskich i Zarządu Zieleni Miejskiej. Dla przykładu bratków, które sadzone są głównie na rondach przygotowano 17358! Dokładnie tyle:) W sumie ZDM w ciagu roku posadzi ponad trzydzieści tysięcy kwiatów, a ZZM prawie dwa razy tyle.

Tagi: Poznań

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: