RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar wieżowca we Wrocławiu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

200 osób ewakuowano z 7-piętrowego wieżowca na jednym z wrocławskich osiedli po tym, jak w podziemnym garażu wybuchł pożar. Mimo ogromnego zadymienia, na szczęście nikt z mieszkańców nie ucierpiał.

Na miejscu pracują ekipy strażaków. Trwa dogaszanie pożaru, dopiero potem będzie można stwierdzić, jak duże są straty materialne, m.in. ile samochodów spłonęło. Wiadomo, że ogień strawił dwa boksy garażowe.

Źródło: brak

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: