RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w resorcie rozwoju regionalnego

Publikacja: Czwartek, 1 października (14:14) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nikt nie ucierpiał w pożarze, który wybuchł w budynku Ministerstwa Rozwoju Regionalnego. Jak ustalił reporter RMF FM Mariusz Piekarski, najprawdopodobniej doszło do zwarcia instalacji elektrycznej w jednym z pokojów.

Na czas akcji gaśniczej z budynku resortu ewakuowano wszystkich pracowników. Po zakończeniu oddymiania urzędnicy wrócili do swoich zajęć.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: