RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w klubie nocnym w Białymstoku

Publikacja: Niedziela, 4 października (09:12) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około godz. 2 nad ranem w jednej z dyskotek w Białymstoku wybuchł pożar. Jak dowiedział się reporter RMF FM Andrzej Piedziewicz, z lokalu ewakuowano sto osób, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Z pierwszych ustaleń wynika, że zapaliły się śmieci składowane przy budynku dyskoteki – dym przedostał się do toalety i wywołał panikę wśród gości lokalu.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: