RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pożar w Braniewie. Zginęły dwie osoby

Publikacja: Niedziela, 20 września (16:26) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dwie osoby w wieku około 50 lat zginęły w pożarze kamienicy w Braniewie w województwie warmińsko-mazurskim. Ogień wybuchł na poddaszu. Według wstępnych ustaleń strażaków, przyczyną pożaru było zaprószenie ognia.

Pożar wybuchł w nocy. Część mieszkańców trzypiętrowej kamienicy ewakuowała się sama. Służby ratunkowe wyniosły z mieszkania na poddaszu dwie osoby. Jedna z nich już nie żyła, druga zmarła po kilku godzinach. Przyczyną śmierci było najprawdopodobniej zaczadzenie.

Okoliczności pożaru ustala policja.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: