RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

POTRÓJNE SZCZĘŚĆIE RAZY CZTERY

Publikacja: Czwartek, 4 października (15:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy zdrowe, silne dziewczynki przyszły na świat w Klinice Akademii Medycznej. Mama i dzieci czują się dobrze. Tato dziewczynek również nie narzeka na samopoczucie. Wrocław ma szczęście do trojaczków. Niedługo na świat przyjdą kolejne. Takich narodzin oczekują aż 4 kobiety, którymi opiekują się lekarze z wrocławskiej Akademii Medycznej. Jedna z przyszłych "potrójnych" mam powiedziała mi, że marzy jedynie o tym,by jej dzieci (dwaj synkowie i córeczka ) były zdrowe:

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: