RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Postrzelenie policjanta z Zielonej Góry to wypadek

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Postrzelenie policjanta z Zielonej Góry to efekt nieszczęśliwego wypadku podczas interwencji - ustaliła miejscowa komenda. Funkcjonariusze zorganizowali przed bankiem zasadzkę na podejrzanych o wyłudzanie kredytów.

Na widok policjantów mężczyźni zaczęli uciekać. Podczas ucieczki potrącili trzech policjantów. Sytuacja była bardzo dynamiczna, padły strzały. Postrzelenie policjanta nastąpiło w wyniku wypadku. Strzał padł z broni innego z policjantów potrąconych przez uciekający samochód - mówi reporterowi RMF FM Małgorzata Stanisławska z policji:

Życiu funkcjonariusza nie zagraża niebezpieczeństwo. Czterech bandytów złapano, jeden jest wciąż poszukiwany.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: