Jak twierdzi Karpiniuk, głównym celem wyjazdu jest podsumowanie pracy parlamentarzystów przed wakacjami. I dyskusja na temat tego, co nas czeka po przerwie - dodaje.
Posłowie PO będą integrować się w spa
Politycy Platformy Obywatelskiej pod koniec czerwca znowu wybiorą się na wyjazd integracyjny - dowiedział się "Dziennik". Spędzą go w ośrodku spa w Rawie Mazowieckiej, tym samym co rok temu. Ale z żadnych jego atrakcji nie będą mogli skorzystać. Po co więc tam jadą? <I>Integrować się przez pracę</i> - tłumaczy gazecie członek władz klubu Platformy, Sebastian Karpiniuk.