RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Posłowie PO będą integrować się w spa

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Politycy Platformy Obywatelskiej pod koniec czerwca znowu wybiorą się na wyjazd integracyjny - dowiedział się "Dziennik". Spędzą go w ośrodku spa w Rawie Mazowieckiej, tym samym co rok temu. Ale z żadnych jego atrakcji nie będą mogli skorzystać. Po co więc tam jadą? <I>Integrować się przez pracę</i> - tłumaczy gazecie członek władz klubu Platformy, Sebastian Karpiniuk.

Jak twierdzi Karpiniuk, głównym celem wyjazdu jest podsumowanie pracy parlamentarzystów przed wakacjami. I dyskusja na temat tego, co nas czeka po przerwie - dodaje.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: