Jak ognia unikamy publicznych gabinetów dentystycznych, gdyż po prostu nie wiemy, co nas w nich spotka. Brak znieczulenia, czarne plomby i przestarzałe maszyny do borowania to największe straszaki. Takiemu myśleniu ulegają nie tylko laicy, ale również lekarze. Zęby zawsze leczę prywatnie - przyznał szef Ogólnopolskiego Związku Zawodowego Lekarzy Krzysztof Bukiel. Jest prościej. Idziesz tak jak do szewca i masz zrobione to co potrzeba - zaznaczył. Posłuchaj relacji reporterki RMF FM Kamili Biedrzyckiej:
Za pięć, dziesięć lat z prywatnych gabinetów dentystycznych będzie korzystać nawet 80 proc. Polaków – ocenia Adam Pustelnik z Polskiej Grupy Ubezpieczeń. Niestety nie ma szans, żeby usługi stomatologiczne były tańsze, przeciwnie – będzie coraz drożej. Posłuchaj: