W Narwiku w niedzielę doszło do awarii rządowego samolotu Tu-154, którym delegacja poleciała na obchody.
Jak informował rzecznik Sił Powietrznych mjr Wiesław Grzegorzewski, jeden samolot zabrał części zamienne i mechaników do sprawdzenia stanu technicznego Tu-154, drugi polską delegację.