RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polska delegacja wraca z Narwiku

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po awarii rządowego Tu-154, którym kombatanci, przedstawiciele rządu i biskup polowy - polecieli do Norwegii na obchody 67. rocznicy bitwy o Narwik, Ministerstwo Obrony Narodowej wysłało nad fiordy dwa transportowce typu Casa.

W Narwiku w niedzielę doszło do awarii rządowego samolotu Tu-154, którym delegacja poleciała na obchody.

Jak informował rzecznik Sił Powietrznych mjr Wiesław Grzegorzewski, jeden samolot zabrał części zamienne i mechaników do sprawdzenia stanu technicznego Tu-154, drugi polską delegację.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: