RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polscy biatloniści wylecą z Londynu do Kanady

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Po interwencji RMF FM polscy biatloniści wylecą z Londynu do Kanady. Dziesięciu sportowców utknęło na lotnisku Heathrow w Londynie. Lecieli z Warszawy do Kanady, ale z przesiadką w brytyjskiej stolicy. Niestety samolot LOT-u, którym podróżowali do Londynu spóźnił się z powodu złej pogody. A samolot kanadyjskich linii do Vancouver odleciał o czasie.

Po kilku godzinach udało się załatwić bilety dla zawodników, chociaż rzecznik LOT Andrzej Kozłowski podkreśla, że tak naprawdę odpowiedzialność za dalszą podróż sportowców leżała po stronie Air Canada.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: