RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policyjni wspólnicy samochodowych oszustów

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W Bytomiu zatrzymano dwóch policjantów, podejrzanych o współpracę z samochodowymi oszustami. Jak dowiedział się reporter RMF FM, policjanci pomagali w wyłudzaniu odszkodowań za rzekomo skradzione auta.

Poza tym funkcjonariusze brali łapówki o utrudniali śledztwo. Kilka dni temu w podobnej sprawie zatrzymano dwóch innych policjantów z Tarnowskich Gór.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: