RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policyjne strzały w Rudzie Śląskiej

Publikacja: Środa, 11 lipca (09:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjant z Rudy Śląskiej użył broni w jednym z mieszkań, gdzie doszło do awantury domowej – dowiedział się reporter RMF FM. Awanturującego się mężczyznę postrzelił w nogę.

Według naszych informacji, lokator zaatakował nożem swoją żonę. Kiedy na miejsce przyjechali policjanci, mężczyzna rzucił się na funkcjonariuszy, raniąc jednego z nich w głowę.

Wtedy drugi z policjantów oddał strzelił do napastnika - postrzelony w nogę mężczyzna trafił do szpitala. Pomocy lekarskiej udzielono też zranionej nożem kobiecie i policjantowi. Ich życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: