RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjanci ujawnią swój majątek

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Policjanci będą składać oświadczenia majątkowe i to już od przyszłego tygodnia - dowiedziała się „Rzeczpospolita”. <i>To kolejny sposób na gromadzenie haków na niewygodnych podwładnych</i> - komentują policjanci.

Szefostwo policji ma też pomysł, by oświadczenia składali również członkowie rodzin policjantów.

Tajemnicą poliszynela jest istnienie od lat grupy policjantów, którzy mają domy, a biorą dodatek za brak mieszkania - uważa jeden z funkcjonariuszy.

Policja jest pierwszą w kraju instytucją, w której na tak dużą skalę z dorobku będą się tłumaczyć pracownicy - ocenia "Rz".

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: