RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjanci ranni w wypadku drogowym

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Czterech policjantów z komendy miejskiej w Skierniewicach zostało rannych w wypadku drogowym, do którego doszło w podwarszawskich Święcicach.

Najciężej poszkodowany funkcjonariusz jest nieprzytomny. Dwaj inni opuścili już szpital, trzeci wyjdzie wieczorem.

Dorota Tietz z zespołu prasowego Komendy Stołecznej Policji poinformowała, że do wypadku doszło ok. godz. 13.00. Policjanci jechali nieoznakowanym radiowozem.

Jak ustalił reporter RMF FM, kierowca który uderzył w policyjny radiowóz próbował zjechać na stacje benzynową - to oznacza, ze policjanci nie powinni w tym miejscu wyprzedzać.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: