RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policjanci ćwiczą w sztucznym miasteczku

Publikacja: Czwartek, 17 kwietnia (12:05) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Praktyka zamiast teorii. Lubelska policja uruchomiła miasteczko do ćwiczenia interwencji. Do tej pory wszystko odbywało się na sali gimnastycznej, teraz pod dachem zbudowano ulicę, makiety pomieszczeń, dbając o wszystkie szczegóły, żeby było jak najbardziej realnie.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: