RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zlikwidowała magazyn narkotyków

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad pół kilograma narkotyków przejęli policjanci z Gryfina w Zachodniopomorskiem. Skrytka na amfetaminę, haszysz i marihuanę znajdowała się w piwnicy jednego z domów jednorodzinnych. Funkcjonariusze zatrzymali właścicieli magazynu na gorącym uczynku.

Policjanci z zespołu do walki z przestępczością narkotykową z Gryfina już od dłuższego czasu rozpracowywali sprawę miejscowych dilerów narkotyków. Funkcjonariusze wytypowali miejsce, gdzie – według zdobytych informacji – funkcjonował magazyn środków odurzających. Trop okazał się prawdziwy. Na miejscu zatrzymano dwóch mężczyzn. 22- i 24-latkowi grozi kara do ośmiu lat więzienia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: