RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Policja zatrzymała odurzonego narkotykami kierowcę

Publikacja: Czwartek, 28 czerwca (11:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Chorzowska policja zatrzymała odurzonego narkotykami kierowcę. Funkcjonariusze zwrócili uwagę na jadący lewym pasem samochód, który na przemian zatrzymuje się albo wjeżdża na krawężnik.

Policja zatrzymała kierowcę. Mężczyzna, który miał problemy z utrzymaniem równowagi i mówieniem, przyznał się policjantom do brania narkotyków. W trakcie rewizji okazało się również, że w skarpetkach kierowca miał tabletki ekstazy i 20 działek amfetaminy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Dalsza część artykułu pod materiałem video: