RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polak zatrzymany w Peru za próbę przemytu narkotyków

Publikacja: Poniedziałek, 30 czerwca (17:56) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Cztery i pół kilogramy kokainy próbował przemycić Polak zatrzymany na lotnisku w stolicy Peru, Limie. Czterdziestolatek leciał do Madrytu. Narkotyk ukrył w opakowaniach produktów żywnościowych. Zatrzymany zeznał, że zgodził się przemycić narkotyki do Hiszpanii za cztery tysiące dolarów. W Peru przebywał 9 dni - oficjalnie jako turysta.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: narkotyki

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: