RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy w podróży po zdrowie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W podróż po zdrowie coraz częściej wyruszają uskarżający się na różne dolegliwości Polacy. Najwięcej przyjezdnych pacjentów przyjmują placówki w Warszawie, Krakowie i na Śląsku.

Rekordzistą w tej dziedzinie jest Centrum Mowy i Słuchu w Kajetanach koło Nadarzyna. Reporter RMF w jego poczekalni spotkał pacjentów z całej Polski, m.in. z Elbląga. Podwarszawski ośrodek jest jednym z najlepszych na świecie w tej dziedzinie, a jego specjalnością są implanty ślimakowe. Pozwalają one tysiącom osób odzyskać słuch.

Do medycznych podróży po Polsce zachęca NFZ – tym bardziej, że nie trzeba już mieć do tego żadnych nadzwyczajnych dokumentów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: