RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Polacy odlecieli na Euro

Autor: Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Polska reprezentacja odleciała na piłkarskie mistrzostwa Europy. Przed wyjazdem zawodnicy zjedli śniadanie w towarzystwie premiera Donalda Tuska. Ostatnie chwile w kraju spędzili w hotelu w Tychach, którego właścicielem jest ...bioenergoterapeuta.

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: