Fot. Maciej Grzyb, RMF FM
Żonkilowe „Pola Nadziei” zakwitną już po raz dziewiąty. Uczniowie krakowskich szkół zasadzili w centrum miasta pół tysiąca kwiatów. W ten sposób solidaryzują się z ludźmi nieuleczalnie chorymi i umierającymi.
Fot. Maciej Grzyb, RMF FM