RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pogratulujmy wspólnie naszym Mistrzom! :-)

Publikacja: Sobota, 15 lutego (17:33) Aktualizacja: Wtorek, 8 sierpnia (11:00)

To był fantastyczny dzień na igrzyskach olimpijskich w Soczi! Najpierw złoty medal w łyżwiarstwie szybkim na dystansie 1500 m wywalczył Zbigniew Bródka, a kilka godzin później Kamil Stoch triumfował w olimpijskim konkursie na dużej skoczni. Oba wyczyny przechodzą do historii polskiego sportu! Pogratulujmy wspólnie naszym Mistrzom! Gratulacje, podziękowania, życzenia możecie wpisywać w komentarzach pod tym tekstem! :-)

Zobaczcie, jak Zbigniew Bródka jechał po olimpijskie złoto!

Zobaczcie złoty skok Kamila Stocha!

A to kilka komentarzy z naszego profilu na Facebooku! :-)

Kamil - to jest gosc... Wielkie dzieki...

Kamil Stoch kupuje gazetę w kiosku ekspedientka mówi 2 złote poproszę ten odwraca się do Justyny pożyczysz? znowu ja niech Zbyszek ci pożyczy!

tak tworzy się historia brawo ,brawo, brawo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:)

Widziałam ten finisz, piękny:)

B.L.A.S.K. !! :D

Jest jest jest złoto!!! nikt się chyba nie spodziewał dlatego większa radośc!!! Supeeerrrr!!!

1000 lat dla Kamila i Zbyszka i Justynki!!!!!!!!!!

Super Bródka jesteś złoty strażak!

Gratulacje Kamil dla Ciebie i Ciężkiej pracy przez lata całego Sztabu Ludzi których w kamerach nie widać. Szachownica na pewno pomogła.

Polak pożarł największego z faworytów.......można..... i Mamy Złoto Brawo Zbyniu Bródka oby tak dalej....

Mina holendra - bezcenna;)

LEC KAMILKU LEC - krzyczal moj 5-letni wnuczek radosc wielka GRATULACJE I PODZIEKOWANIA

najszybszy strazak na swiecie!!!!!!

Źródło: RMF FM
Dalsza część artykułu pod materiałem video: