Pogodowe zawirowania dają się we znaki. Choć synoptycy zapowiadają gorący dzień, to jeszcze dziś rano reporter RMF FM, Adam Górczewski, zaobserwował, że nad sporą liczbą podpoznańskich domów unosił się dym z kominów. Były takie dni, kiedy temperatura w nocy spadała do 10-11 stopni - opowiadają mieszkańcy:
Pogodowe ciepło-zimno
Ciepło-zimno - w taką grę bawi się z nami pogoda. Sobota zapowiada się słonecznie, a termometry wskażą od 23 stopni Celsjusza nad morzem do 31 w Małopolsce. Ale już w nocy pojawią się chmury i pierwsze deszcze. I właśnie pod znakiem takiej deszczowej pogody upłynie nam niedziela, choć temperatura nadal będzie sięgać 30 stopni.
Tagi:
pogoda