RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podziemne kontenery w Gdańsku

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Koniec ze smrodem ze śmietników w centrum Gdańska. Miasto – jako pierwsza aglomeracja w Polsce – instaluje podziemne kontenery.

Na powierzchni będzie tylko otwór, same odpadki wylądują kilka metrów niżej. Rozwiązanie pochłonie kilkaset tysięcy złotych. Jak sprawdził reporter RMF FM Adam Kasprzyk, mieszkańcy centrum nie mogą się już doczekać:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: