RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podsłuch w dolnośląskim hipermarkecie

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Trzy pluskwy znaleźli pracownicy Inspekcji Handlowej w jednym z dolnośląskich hipermarketów. Dyrekcja sklepu tłumaczy, że urządzenia zamontowano, by kontrolować pracowników, czy obsługują klientów kulturalnie i fachowo.

Sprawą już zajęła się policja. Jeżeli okaże się, że pracownicy nie wiedzieli, że są podsłuchiwani, szefostwu sklepu grozi kara.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom
Tagi: podsłuch

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: