RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpisanie memorandum znoszącego embargo na mięso

Autor: Publikacja: Środa, 19 grudnia (10:15) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Dzisiaj naprawianie relacji polsko-rosyjskich przeniosło się do Kaliningradu. Tam eksperci weterynaryjni obu krajów podpisać mają memorandum kończące ponad dwuletnie embargo na dostawy do Rosji polskiego mięsa.

Tagi: Rosja Polska

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: