RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalił kolegę... dla zabawy

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Podczas praktyki w zakładzie samochodowym w Lidzbarku Warmińskim jeden z chłopców podpalił swojego kolegę, zresztą za jego zgodą. Nastolatek z silnymi poparzeniami trafił do szpitala.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że chłopcy najpierw wysmarowali się smarem samochodowym, następnie oblali benzyną i ostatecznie jeden drugiego podpalił.

Zdaniem lekarzy stan chłopca jest stabilny. W ciągu kilku kolejnych dni okaże się, czy zostanie poddany kolejnym przeszczepom skóry.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: