RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podpalacze niszczą berlińskie auta

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Od początku tego roku w Berlinie podpalono już ćwierć tysiąca samochodów. Policja nie wyklucza, że to dzieło lewicowych esktremistów, bo z dymem idą głównie najdroższe auta. Kilka osób już zatrzymano, ale nikt jeszcze nie został ukarany.

Najczęściej ofiarami podpalaczy padają porsche, BMW i mercedesy. Ale nawet mieszkańcy, którzy maja tańsze samochody boją się, ponieważ – jak mówią – nie wiadomo kogo i kiedy może to spotkać. A podpalenia mniejszych i tańszych aut także się zdarzają. Posłuchaj relacji korespondenta RMF FM Adama Górczewskiego:

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: