RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podlaskie: 20 tys. osób bez prądu

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 20 tys. odbiorców w północno- wschodniej Polsce nie ma prądu w wyniku awarii energetycznych po przejściu we wtorek gwałtownych burz.

Najwięcej awarii jest w rejonie Wysokiego Mazowieckiego. Nie wiadomo jeszcze, ile czasu zajmie energetykom naprawianie awarii, wywołanych w większości przez konary lub drzewa spadające na linie.

Strażacy w całym województwie podlaskim odnotowali około dwudziestu zgłoszeń o połamanych drzewach lub konarach. Koło miejscowości Dąbrówka Kościelna drzewo upadło na opla. Rannego kierowcę strażacy wyciągnęli ze zniszczonego auta; zabrało go pogotowie.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: