RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podbeskidzie: Korupcja w sądach

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

W zamian za 2 butelki wódki i bombonierkę sędzia nie podjęła umorzonej sprawy – to przykład działania przedstawicieli wymiaru sprawiedliwości z Podbeskidzia. Za łapówki mieli załatwiać korzystne wyroki lokalnym biznesmenom.

W proceder jest zamieszanych co najmniej 10 sędziów i prokuratorów – potwierdziła radiu RMF FM rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Bielsku-Białej.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: