RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Podbeskidzie: Kilkaset domów wciąż bez prądu

Publikacja: Piątek, 13 listopada (08:28) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Część Podbeskidzia nadal bez prądu. To skutki wczorajszych opadów śniegu. Większość awarii już usunięto, ale nadal uszkodzonych jest 6 stacji średniego napięcia w okolicach Koszarawy i Przyborowa. Prądu nie ma tam nadal kilkaset domów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: