RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pobite 1,5-miesięczne niemowlę trafiło do szpitala

Publikacja: Piątek, 7 kwietnia (15:41) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Głodna i prawdopodobnie pobita 1,5-miesięczna dziewczynka trafiła do Szpitala Dziecięcego w Olsztynie. Policjanci zatrzymali kompletnie pijaną matkę niemowlęcia.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: