RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Pobiegli dla Gdańska i Harleya Davidsona

Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Ponad pół tysiąca osób pobiegło dziś dla Gdańska. Uczestnicy imprezy pod hasłem "Biegamy dla Gdańska " mieli do pokonania sześć kilometrów po plaży. Nagrodą główną jest Harley Davidson.

Na mecie przy molo w Gdańsku Brzeźnie pierwszy pojawił się Daniel Puchała. Jak przyznał w rozmowie z naszym reporterem Wojciechem Jankowskim pod koniec biegu zabrakło mu wiary, że odniesie sukces:

Wprawdzie znamy już zwycięzcę biegu, ale wciąż nie wiadomo, do kogo trafi motor. Nagroda zostanie bowiem rozlosowana wśród wszystkich uczestników imprezy.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Dalsza część artykułu pod materiałem video: