RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Po suszy woda nie zdrożeje

Publikacja: Czwartek, 3 sierpnia (13:43) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Nie będzie podwyżek cen wody w związku z suszą – poinformował Dyrektor Izby Gospodarczej "Wodociągi Polskie" Antoni Tokarczuk. Izba przeprowadziła ankietę wśród przedsiębiorstw wodociągowych – firmy nie widzą potrzeby podnoszenia cen.

Susza nie będzie wykorzystywana jako pretekst do podwyżek - powiedział Tokarczuk. A niedawno swoją pomoc w związku z brakami wody zaoferowała Łódź. Miasto gotowe było sprzedawać wodę z podziemnych jezior w cenie po 3 grosze za 5 litrów.

Źródło: RMF24-RMF FM - newsroom

Nie przegap

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: