RMF24 RMF FM RMF MAXX RMF CLASSIC RMF ON
RMF24

Po spadek do Łodzi

Autor: Publikacja: Środa, 17 października (18:25) Aktualizacja: Wtorek, 1 lipca (07:00)

Około 20 spadkobierców dawnych właścicieli działek obok Manufaktury zgłosiło się do łódzkiego Urzędu Miasta. Pojawili się, gdy cena tych nieruchomości poszła w górę. To efekt obecności centrum handlowego. Takie cudowne odnalezienia spadkobierców nie są rzadkością. Co miesiąc do magistratu zgłasza się kilka takich osób.

Tagi: spadek Łódź

Najważniejsze Fakty

Dalsza część artykułu pod materiałem video: